Πρόγραμμα αγώνων 1ου γύρου περιόδου 2017-18

0

Από το Τμήμα Αθλητισμού του ΕΚΘ ανακοινώθηκε το σχέδιο προγράμματος για την καλαθοσφαίριση του 1ου γύρου της περιόδου 2017-2018.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    25/9 – 1/10
ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛ.
ΙΘΑΚΗ – ΡΕΠΟ —————– —————-
ΟΛΚΟΣ –

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ

ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/9 21.15
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ –

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/10 18.30
ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ –

MAZARS

ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/10 20.00
ΕΚΕΤΑ – ΙΝΤΡΑΚΟΜ Κ2000 ΤΕΤΑΡΤΗ 27/9 21.00
VELTIO – ΣΥΦΑ Κ2000 ΠΕΜΠΤΗ 28/9 21.00

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    2/10 – 8/10
ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛ.
ΙΘΑΚΗ –

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ

ΣΙΝΔΟ ΤΡΙΤΗ 3/10 16.15
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ –

ΡΕΠΟ

—————- —————-
ΕΥΛΚΕΙΔΗΣ – ΟΛΚΟΣ ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/10 20.00
ΕΚΕΤΑ –

ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Κ2000 ΤΕΤΑΡΤΗ 4/10 21.00
VELTIO – MAZARS K2000 ΠΕΜΠΤΗ 5/10 21.00
ΣΥ.ΦΑ – ΙΝΤΡΑΚΟΜ Κ2000 ΔΕΥΤΕΡΑ 2/10 21.00

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    9/10 – 15/10
ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛ.
ΙΘΑΚΗ –

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΙΝΔΟ ΤΡΙΤΗ 10/10 16.15
ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ –

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ

ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10 20.00
ΕΚΕΤΑ – ΡΕΠΟ —————- —————-
ΟΛΚΟΣ – VELTIO ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 21.15
ΣΥ.ΦΑ –

ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Κ2000 ΔΕΥΤΕΡΑ 9/10 21.00
ΙΝΤΡΑΚΟΜ – MAZARS Κ2000 ΠΕΜΠΤΗ 12/10 21.00

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    16/10 – 22/10
ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛ.
ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΙΘΑΚΗ ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10 20.00
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ –

ΕΚΕΤΑ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – VELTIO
ΣΥ.ΦΑ – ΡΕΠΟ —————- —————-
ΙΝΤΡΑΚΟΜ – ΟΛΚΟΣ Κ2000 ΠΕΜΠΤΗ 19/10 21.00
MAZARS –

ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10 20.00

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    23/10 – 29/10
ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛ.
ΕΚΕΤΑ – ΙΘΑΚΗ Κ2000 ΤΕΤΑΡΤΗ 25/10 21.00
VELTIO –

ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

Κ2000 ΠΕΜΠΤΗ 26/10 21.00
ΣΥ.ΦΑ –

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κ2000 ΔΕΥΤΕΡΑ 23/10 21.00
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ –

ΙΝΤΡΑΚΟΜ

MAZARS – ΡΕΠΟ —————- —————-
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ –

ΟΛΚΟΣ

ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10 20.00

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    30/10 – 5/11
ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛ.
VELTIO – ΙΘΑΚΗ Κ2000 ΠΕΜΠΤΗ 2/11 21.00
ΕΚΕΤΑ – ΣΥ.ΦΑ Κ2000 ΤΕΤΑΡΤΗ 1/11 21.00
ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ –

ΙΝΤΡΑΚΟΜ

ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11 21.00
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ –

MAZARS

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ –

ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΛΚΟΣ – ΡΕΠΟ —————- —————-

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    6/11 – 12/11
ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛ.
ΣΥ.ΦΑ – ΙΘΑΚΗ Κ2000 ΔΕΥΤΕΡΑ 6/11 21.00
ΙΝΤΡΑΚΟΜ – VELTIO Κ2000 ΠΕΜΠΤΗ 9/11 21.00
ΕΚΕΤΑ -MAZARS Κ2000 ΤΕΤΑΡΤΗ 8//11 21.00
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ –

ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11 20.00
ΟΛΚΟΣ –

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11 21.15
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΡΕΠΟ —————- —————-

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    13/11 – 19/11
ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛ.
ΙΝΤΡΑΚΟΜ – ΙΘΑΚΗ Κ2000 ΠΕΜΠΤΗ 16//11 21.00
ΣΥ.ΦΑ – MAZARS Κ2000 ΔΕΥΤΕΡΑ 13/11 21.00
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ –

VELTIO

ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11 20.00
ΕΚΕΤΑ – ΟΛΚΟΣ Κ2000 ΤΕΤΑΡΤΗ 15/11 21.00
ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΡΕΠΟ —————- —————-
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    20/11 – 26/11
ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛ.
MAZARS – ΙΘΑΚΗ ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11 20.00
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ –

ΙΝΤΡΑΚΟΜ

ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11 20.00
ΟΛΚΟΣ – ΣΥ.ΦΑ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11 21.15
VELTIO – ΡΕΠΟ —————- —————-
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΕΚΕΤΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ –

ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    27/11 – 3/12
ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛ.
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ –

ΙΘΑΚΗ

ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12 20.00
ΟΛΚΟΣ – MAZARS ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12 21.15
ΙΝΤΡΑΚΟΜ – ΡΕΠΟ —————- —————-
ΣΥ.ΦΑ – ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ2000 ΔΕΥΤΕΡΑ 27/11 21.00
VELTIO – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Κ2000 ΠΕΜΠΤΗ 30/11 21.00
ΕΚΕΤΑ –

ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

Κ2000 ΤΕΤΑΡΤΗ 29/11 21.00

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    4/12 – 10/12
ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛ.
ΟΛΚΟΣ – ΙΘΑΚΗ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12 21.15
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ –

ΡΕΠΟ

—————- —————-
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ –

MAZARS

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ –

ΙΝΤΡΑΚΟΜ

ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΣΥ.ΦΑ ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12 20.00
VELTIO – ΕΚΕΤΑ Κ2000 ΠΕΜΠΤΗ 7/12 21.00